Monthly Archives: oktoober 2011

KC Professioanal Bohemian Luxury koolitus

KC annab selle sügise moesuunaks toon-toonis kahe kuni kolme tooniga värvimised. Lõikusjooned on muutunud ümaramaks, kuid endiselt võivad erinevad lõikuste osad jääda ühendamata. See annab soengusse liikuvuse ja võimaldab erinevadi kandmise võimalusi.

Pilte KC koolituselt

VAHATAMISJÄRGNE HOOLDUS

Lisaks karvade eemaldamisele on vahatamisel tugevalt nahka kooriv toime, mistõttu järgneva 72 tunni jooksul on keelatud:1. kasutada solaariumi või päevitada 2. minna sauna, kuuma vanni, ujuma.

Loe edasi.. »

VIIS KARVAEEMALDUS MEETODIT

Tutvustame viit karvaeemalduse võimalust, millest meie salongis on kasutusel waxing ja sugaring.

  1. Raseerimine
  2. Depileerimine depileerimiskreemiga
  3. Vahaga depileerimine (waxing)
  4. Sugaring ehk vahatamine suhkrupastaga
  5. Epileerimine mehaanilise epilaatoriga

Loe edasi.. »

MARIA GALLAND!

Mis teeb selle nii eriliseks?

Hooldusi viiakse läbi Maria Galland profisarja toodetega, mille kontseptsioon peab ennekõike oluliseks isikust lähtuvat lähenemisviisi! Pikkade aastate hoolduskogemuste tulemuseks on kõrgtehnoloogilistes tingimustes valminud kvaliteetsed tooted.

Loe edasi.. »

GREAT LENGTHS JUUKSEPIKENDUSED

Õige ja professionaalse kasutamise korral võivad juuksepikendused muuta oluliselt välimust ning anda lühikese ajaga sellised juuksed, millest olete alati unistanud. Meie eesmärgiks on pakkuda teile parimaid võimalikke vahendid selle saavutamiseks. Kinnitamine ultraheliga – ultraheli lainest põhjustatud vibratsioon muudab lisasalgu küljes oleva keratiini kristallseks ja ühendab selle ilma kuumutamata oma juuksesalguga.

Loe edasi.. »

Uus koduleht

Meil on suur rõõm  avada Kesklinna ilusalongi uuendatud koduleht.
Liituge meiega ka facebookis: Kesklinna ilusalong